DUYURULAR
Dedemak Makina AYSAF Fuarında

Dedemak Makina 18 / 21 Kasım 2020 
Tarihinde Düzenlenecek Olan İstanbul CNR Aysaf Fuarında
4 HALL B08

  

HİZMETLERİMİZ

İhtiyaç ve beklentilerinize özenle cevap veren satış temsilcilerimizin önerdiği model ve seçeneklerle, işinizi en hızlı ve etkili şekilde yapmanızı sağlıyoruz.   
Uzak Doğu’nun lider markalarının distribütörü olarak, üretici firmalar ile kurduğumuz sağlam ilişkilerle müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı her türlü ayakkabı...

Sektörün vazgeçilmezi olan satış sonrası hizmetlerde, müşteri odaklı yaklaşımımızı bir kez daha ortaya koyarak en iyi servis ve yedek parça hizmetini sağlıyoruz. Donanımlı teknik personelimizle servis araçlarımızla işyerinizde servis hizmeti veriyoruz. Rakiplerimize göre tamamen farklılaştırılmış servis hizmetimiz ile makinenin ömrünü...

Türkiye genelinde çalışan makinelerin, sık değişmesi muhtemel yedek parçalarını stoğunda bulundurarak, müşterilerin taleplerini aynı gün veya en geç 1 gün sonra karşılıyoruz Makinenin ömrünü uzatmak ve maksimum verimi elde etmek için orijinal yedek parça kullanımını tavsiye ediyoruz.

Her işte bir iş güvenliği kültürü oluşturmak, kaza ve yaralanmaları engelleyerek maliyetleri düşürür ve iş gücü verimliliğini arttırır. 

Eğitim ;
Operatör- verimli kullanım eğitimi. 
Bakım- Onarım eğitimi.

DİSTRİBÜTÖRLÜKLER

TANITIM KATALOĞU 1
Monta ve Ara Makine Kataloğu

TANITIM KATALOĞU 2
Ayakkabı İç Kalıp Kataloğu

TANITIM KATALOĞU 3
Dikiş Makine Grubu Kataloğu

TANITIM KATALOĞU 4
Rusça Tanıtım Kataloğu

E-Bültene şimdi kayıt olun, haberler ve duyurular e-posta kutunuza gelsin!
E-Bültene Git