• Kurumsal

Vizyonumuz ve Misyonumuz

4 Nesildir Ayakkabı Sektörüne Hizmet Veren KESKİN Ailesi 2003 Yılından İtibaren Siz Değerli Müşterilerimize "Dedemak Makina" Adı Altında Sektöre Kalite ve Değer Katan Makineleri Sizlerin Hizmetine Sunmaktadır. 35 yıl devam eden sabırlı, çalışkan, eğitimli ve profesyonel bir emeğin oluşturduğu kuruluştur. "Müşteri Velinimetimizdir" sloganını ilke edinmiş ve tüm çalışmalarını müşteri memnuniyeti ve dostluğu çerçevesinde yöneten kuruluştur.
Türkiye'de ayakkabı imalatı sektörüne destek vermek, makineleşmeye geçerek standart ve kaliteli ayakkabı üretimini hızlandırmak ve Türkiye'nin ayakkabı ihracatını arttırmak amacını ilke edinmiş bir kuruluştur. Ayakkabı üretiminde kullanılan ön monte , arka monte ve tüm ayakkabı makinalarının yedek parçaları ve teknik servis desteğini 365 gün 24 saat hizmet anlayışıyla veren kuruluştur. Dedemak Makina günümüz de "Tercihleri Değiştiren Marka" olmuştur.

YE HONE ENTERPRISE CO. LTD.

1985 yılından beri ayakkabı monte makineleri üretiminde bulunan bir firmadır. Merkezi ve fabrikası Tayvan'da olan firma Çin'de de bölgesel temsilciliklere sahiptir. Ayrıca tüm dünya üzerinde 20 ye yakın noktada servis ve satış istasyonlarına sahiptir. Mükemmel dizaynlar size başarıyı getirir ama mükemmel kalite müşteri memnuniyetine giden tek yoldur. Bunun önemini bilerek bu mükemmel kalite unsurlarını tam olarak elde etmeyi ilke edinmiş olan Ye Hone Enterprise ISO 9000 kalite sistemi ile üretim yapmakta, konusunda uzmanlaşmış üretim araçları kullanmakta ve vasıflı personel eğitim sistemlerini bu amaçla sürdürmektedir. Şu anda Ye Hone Enterprise dünya çapında hizmet verebilen ayakkabı monte makinesi üreticilerinden birisidir. Sahip olduğu teknik altyapı ve internet sayesinde müşterileri ile direk temasa geçerek müşteri memnuniyetini ön planda tutma amacını sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak ön monta ve arka monta makineleri üretmektedir.
Dünya'da Kullanan Ülkeler arasında; Türkiye, İran, Bangladeş, Tayland, Endonezya, Vietnam, Filipinler, Arjantin, Peru, Meksika, Japonya, Sinjan, DongGuan, Shan Tou, WenZhou,Qing Dao yer almaktadır.

LICHENG MACHINERY CO. LTD.

1993 yılında kurulan firma yüksek teknoloji ayakkabı ara makineleri üretmektedir. Firma ISO9000/2000 kalite standartlarına sahiptir.
Geliştirmiş olduğu teknolejiler ile fabrikaların üretim kapasitesini arttırıken maliyetleri azaltmaktadır. Ürüngamında Fort forma, bombe yumuşatma, fort yumuşarma , buharlı fırın, soğutucu, kapaklı ve hidrolik üst atma presleri, ökçe çakma, dövüştürme, pistarizma ve latesk makineleri mevcuttur. 
Dünya'da Kullanan Ülkeler arasında; Türkiye, Rusya, Ukrayna, İran, Bangladeş, Tayland, Endonezya, Vietnam, Filipinler, Arjantin, Peru, Meksika yer almaktadır.

BAIYIDA MACHINERY CO. LTD.

1994 yılında kurulmuştur. 1996 yılında makine üretimine başlamış ve 2002 yılından bu yana Cnc kalıp makineleri üretmektedirler. Çin genelinde aktif olarak çalışan 1.000’den fazla makinesi ile uzak doğu’nun en çok tercih edilen firmasıdır. Bunun haricinde Vietnam, Endonezya, Hindistan, Bangladeş, Kamboçya, Ukrayna, Rusya, İran’dan sonra Dedemak Makine güvencesiyle artık Türkiye’de

GOLDEN WHEEL SEWING MACHINE CO. LTD.

1986 yılında kurulan Chee Siang (Group) Corporation, “Golden Wheel” endüstriyel dikiş makinelerinin üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış, Tayvan merkezli çok uluslu bir kuruluştur. "Golden Wheel" endüstriyel dikiş makineleri için uluslararası pazarın artan talebini karşılamak için, şirket Chee Siang Dikiş Makinesi (Shanghai) Co, Ltd , Jinqiao İhracat İşleme Bölgesi'nde ve  66.000 metrekarelik brüt taban alanı da dahil olmak üzere 80 dönümlük bir alan, 60 milyon ABD Doları'ndan fazla yatırımla, şirketin gelecekte uluslararası bir marka olma yolunu açtı.

Chee Siang grubunun başkanı, tüm yaşamını “Golden Wheel” endüstriyel dikiş makinesinin araştırma ve geliştirmesine adadı, iplik ve iğneler alanında sayısız yenilikler buldu ve ekibini, tüm müşterilerden memnun olan yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye yönlendirdi.  Bu nedenle Chee Siang'ın kendi fabrikalarında üretilen parçaların% 90'ının sahip olmasının gurur verici bir başarısı olduğunu düşünüyoruz.
Ürün gamında bulunan saya dikiş makineleri ile saya imalatındaki kemikleşmiş sorunları ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. 25 yıldan beri Türkiye'de faaliyet gösteren firma bir çok ilde sektörün önde gelen firmalarında kullanılmakta ve kullanılmaya devam etmektedir.
Dünya'da Kullanan Ülkeler arasında; Çin, Hindistan, Almanya, Türkiye, Rusya, Ukrayna, İran, Sudan, Bangladeş, Tayland, Endonezya, Vietnam, Filipinler, Brezilya, Arjantin, Peru, Meksika yer almaktadır.


DİSTRİBÜTÖRLÜKLER

TANITIM KATALOĞU 1
Monta ve Ara Makine Kataloğu

TANITIM KATALOĞU 2
Ayakkabı İç Kalıp Kataloğu

TANITIM KATALOĞU 3
Dikiş Makine Grubu Kataloğu

TANITIM KATALOĞU 4
Rusça Tanıtım Kataloğu

E-Bültene şimdi kayıt olun, haberler ve duyurular e-posta kutunuza gelsin!
E-Bültene Git